اتفاقات دولت یازدهم مثبت بود ولی بخشی از تواقعات ما برآورده نشد


به گزارش خبرگزاری سنگ ایران ، عبدالوهاب سهل آبادی ، رئیس خانه صنعت , معدن و تجارت ایران در همایشی که در روز صنعت و معدن در شهر تبریز برگزار شد گفت : مالیات ارزش افزوده مشکلات متعددی را برای تولیدکنندگان و صنعت گران به وجود آورده است از همین رو باسد طریقه دریافت این نوع مالیات تغییر کند.

عبدالوهاب سهل آبادی افزود : اگر ما را به عنوان رزمندگان جبهه اقتصادی معرفی می کنید پس با ما هم همچون رزمندگان جهه های نظاری رفتار کنید.

سهل آبادی با اشاره به مثبت بودن اتفاقات پیش آمده در دولت یازهم گفت : اتفاقات پیش آمده در دولت یازدهم مثبت بود ولی بخشی از آنچه که ما توقع داشتیم برآورده نشد. با تضمین عدم آسیب رسیدن به وزارت اقتصاد ، وزارت صنعت را به ما اجاره دهید .

رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت ایران در ادامه افزود : نرخ تسهیلات بانکی 18 درصد است که درصورت محاسبه دیرکرد به 40 درصد می رسد.

وی با اشاره به اینکه تولیدکنندگان تولیدات خود را در بلند مدت به فروش میرسانند اظهار داشت : تولیدکنندگان هر سه ماه یکبار باید تسهیلات خود را تسویه نمایند و این در صورتی است که یک سال بعد چک تسویه حساب فروش تولیدات خود را دریافت می کنند.

عبدالوهاب سهل آبادی در پایان سخنان خود به این موضوع نیز اشاره داشت که : در سفر به سوریه بر آن شدیم که در ساخت سوریه مشارکت داشته باشیم و در پی آن شرکتی با سهامی عام را به ثبت خواهیم رسانید.


تیم سنگیهاسنگی ها

تماس با اتحادیه

تلفن: 03133800800
نمابر: 03133807333

نشانی

اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد،
خیابان 24، مجموعه اداری هیئت امنا،
دفتر اتحادیه و انجمن سنگ اصفهان

تماس با پشتیبانی

تلفن: 03195021971
نمابر: 03133456476

نشانی

اصفهان، خیابان کاوه جنوبی
حدفاصل پل چمران و میدان 25 آبان
نبش کوچه شماره 30، ساختمان نگین، طبقه دو

آمده ایم که دست در دست شما گذاشته و برای معرفی صنعت غنی سنگ بکوشیم. همواره موفقیت ما در گرو موفقیت شما خواهد بود.

- تیم پشتیبانی سایت

امید است با همکاری تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محترم سنگ، گام کوچکی در اطلاع رسانی هدفمند به مصرف کنندگان گرامی برداشته باشیم.

- اتحادیه سنگبری ها