رضایت معدنکاران از فروش سنگ کوپ در نمایشگاه بین المللی


در گفتگوی خبرگزاری سنگ ایران با حسین پور حسنی رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت : در سال گذشته در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران شاهد آن بودیم که بیشتر سنگ های کوپ موجود به فروش رفته و معدندارانی که در نمایشگاه حاضر بودند رضایت کامل خود را از میزان بازدیدها و فروش اعلام کردند.

حسین پور حسنی اظهار داشت : معدنکارانی که فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده اند و سنگ عرضه شده توسط آنها ناشناخته است به راحتی می توانند با عرضه سنگ خود در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران آن را به سایرین معرفی و فروش خود را گسترش دهند.

وی در ادامه گفت : به دلیل فضای مناسبی که نمایشگاه سنگ برای عرضه سنگ کوپ فراهم کرده است بهترین فرصت برای خرید و فروش سنگ کوپ در نمایشگاه سنگ است. عرضه سنگ های کوپ جدید در کنار سنگ معادن شناخته شده فرصتی بسیار مناسب برای فروشندگان و خریداران است.

رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران تصریح کرد : طبق برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم برای دهمین نمایشگاه سنگ یک سوله جدید به مساحت 6000 متر در نظر گرفته ایم که به فضای نمایشگاه اضافه شود که ساخت این سوله از هم اکنون اغاز شده است و تصمیم داریم این سوله تا اول مهر ماه آماده شده باشد.

وی در ادامه صحبت های خود با اشاره به تاریخ برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت : دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در 25 مهرماه آغاز و 28 مهر در شهرستان محلات و شهر نیم ور به پایان خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد : این دوره از نمایشگاه چهار بخش اکتشافات , استخراج , فرآوری و صادرات خواهد داشت و کلیه صنایع مرتبط و فروشندگان و خریداران در آن شرکت خواهند داشت.


تیم سنگیهاسنگی ها

تماس با اتحادیه

تلفن: 03133800800
نمابر: 03133807333

نشانی

اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد،
خیابان 24، مجموعه اداری هیئت امنا،
دفتر اتحادیه و انجمن سنگ اصفهان

تماس با پشتیبانی

تلفن: 03195021971
نمابر: 03133456476

نشانی

اصفهان، خیابان کاوه جنوبی
حدفاصل پل چمران و میدان 25 آبان
نبش کوچه شماره 30، ساختمان نگین، طبقه دو

آمده ایم که دست در دست شما گذاشته و برای معرفی صنعت غنی سنگ بکوشیم. همواره موفقیت ما در گرو موفقیت شما خواهد بود.

- تیم پشتیبانی سایت

امید است با همکاری تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محترم سنگ، گام کوچکی در اطلاع رسانی هدفمند به مصرف کنندگان گرامی برداشته باشیم.

- اتحادیه سنگبری ها