زمین های نمایشگاه سنگ ایران در محیط زیست نیست


به گزارش خبرگزاری سنگ ایران ، با حضور تعدادی از مسئولین استان مرکزی و سایر مسئولان ، در جلسه ای به بررسی مشکلات واگذاری قطعی زمین نمایشگاه سنگ ایران پرداختند.

در آغاز جلسه نماینده مردم محلات و نیم ور در مجلس شورای اسلامی گفت : نمایشگاه بین المللی سنگ ایران به نوعی آبروی محلات و نیم ور است و لازم است برای رشد و توسعه آن تلاش بیشتری انجام دهیم. در حال حاضر مشکل عزیزان ما در محل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در محلات ، نداشتن زمینی متعلق به نمایشگاه است. این عزیزان در زمین اجاره ای نمایشگاه را برگزار می نمایند که از مسئولین تقاضا داریم در این زمینه کمک های لازم را مبذول فرمایند.

مهندس مجید شارقی ، مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان مرکزی گفت : ما برای واگذاری زمین به نمایشگاه بین المللی سنگ ایران مشکلی نداریم و فاز اول این زمین ها واگذار شده است. مشکل ما در فاز دوم است که طبق نامه برخی مسئولین این زمین ها محیط زیست محسوب می شوند و ما در این مورد بلاتکلیف هستیم.

در ادامه این نشست حسن فیروزی رئیس شورای شهر نیم ور اظهار داشت : ما در جلسات متعدد صورت جلسه های متعدد را که مبنی بر عدم مشکل در زمینه زمین نمایشگاه سنگ برای محیط زیست است به مسئولین مرتبط نشان داده ایم اما متاسفانه موفقیت آمیز نبوده است.

در پایان این جلسه مدیرعامل نمایشگاه سنگ ایران گفت : تا کنون نیمی از زمین های نمایشگاه معادل 15 هکتار به نمایشگاه سنگ واگذار شده است که برای فراهم کردن امکانات رفاهی برای میهمانان داخلی و خارجی به نیم دیگر نیز احتیاج داریم.

امیدواریم که این مشکل هرچه سریعتر برطرف گردد.


تیم سنگیهاسنگی ها

تماس با اتحادیه

تلفن: 03133800800
نمابر: 03133807333

نشانی

اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد،
خیابان 24، مجموعه اداری هیئت امنا،
دفتر اتحادیه و انجمن سنگ اصفهان

تماس با پشتیبانی

تلفن: 03195021971
نمابر: 03133456476

نشانی

اصفهان، خیابان کاوه جنوبی
حدفاصل پل چمران و میدان 25 آبان
نبش کوچه شماره 30، ساختمان نگین، طبقه دو

آمده ایم که دست در دست شما گذاشته و برای معرفی صنعت غنی سنگ بکوشیم. همواره موفقیت ما در گرو موفقیت شما خواهد بود.

- تیم پشتیبانی سایت

امید است با همکاری تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محترم سنگ، گام کوچکی در اطلاع رسانی هدفمند به مصرف کنندگان گرامی برداشته باشیم.

- اتحادیه سنگبری ها