کیفیت ، استاندارد و رقابت سه فاکتور بین المللی شدن سنگ هستند


رییس خوشه سنگ محلات ، قاسم براتی در گفتگو با خبرگزاری سنگ ایران گفت : یکی از اولین خوشه ها در کشور ، خوشه سنگ محلات است که در یک دهه عمر خود دستاوردهای قابل قبولی را به ارمغان آورده است.

رییس خوشه سنگ محلات گفت : در راستای انجام رسالت خوشه سنگ محلات به برگزاری دوره های آموزشی کاربردی و همچنین حضور در نمایشگاه های داخلی و بین المللی و غیره پرداخته ایم و سطح آگاهی ذینفعان این صنعت را در سطح شهرستان ارتقا بخشیده ایم .

قاسم براتی در ادامه گفتگوی خود اظهار داشت : موفقیت و رشد و توسعه خوشه سنگ محلات حاصل مشارکت و همدلی تمام کسانی است که به دنبال رشد این صنعت در کل استان هستند .

وی به دنبال بیان برنامه های آتی خوشه سنگ محلات افزود : همچون سنوات گذشته به دنبال توسعه بازار و افزایش صادرات هستیم و در نظر داریم برنامه های دیگری را به منظور توسعه و پیشرفت روز افزون این سنعت انجام دهیم.

براتی بیان کرد : تا زمانی که این صنعت بین المللی نشده است امیدی به آینده نخواهد بود. و اگر بخواهیم سه فاکتور برای بین المللی شدن بیان کنیم باید به کیفیت و رقابت و استاندارد اشاره داشته باشیم .

در پایان ایشان به این موضوع اشاره داشتند که : در سال گذشته برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ و همچنین اعزام برخی هیات تجاری به سلیمانیه عراق انجام شد که تنها تعدادی از برنامه های خوشه سنگ شهرستان در سال گذشته هستند.


تیم سنگیهاسنگی ها

تماس با اتحادیه

تلفن: 03133800800
نمابر: 03133807333

نشانی

اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد،
خیابان 24، مجموعه اداری هیئت امنا،
دفتر اتحادیه و انجمن سنگ اصفهان

تماس با پشتیبانی

تلفن: 03195021971
نمابر: 03133456476

نشانی

اصفهان، خیابان کاوه جنوبی
حدفاصل پل چمران و میدان 25 آبان
نبش کوچه شماره 30، ساختمان نگین، طبقه دو

آمده ایم که دست در دست شما گذاشته و برای معرفی صنعت غنی سنگ بکوشیم. همواره موفقیت ما در گرو موفقیت شما خواهد بود.

- تیم پشتیبانی سایت

امید است با همکاری تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محترم سنگ، گام کوچکی در اطلاع رسانی هدفمند به مصرف کنندگان گرامی برداشته باشیم.

- اتحادیه سنگبری ها